Alto's Adventure

1.7.1

5.0

1

Alpler'de muhteşem bir yolculuk

142.4k

Bu uygulamayı oyla

Alto's Adventure, Alpler'in dik tepesinden aşağı kaymaya çalışan Alto ve arkadaşları ile oynadığınız bir 2D sınırsız koşucudur. Yol boyunca terkedilmiş harabeler bulur, tepelerden atlar ve vahşi lamaları kurtarırsınız.

Alto's Adventure'da yer alan kontroller etkili oldukları kadar basittir: sadece zıplamak için dokunun ve havada karakterinizin dönmesi için basılı tutun. Bu tehlikeli olabilir, ancak güvenli şekilde yere inmeyi başarırsanız büyük bir destek alırsınız.

Alto's Adventure oyunundaki esas amacınız mümkün olduğunca uzağa gitmek, oyunlar arasında bir dizi görevi tamamlamaya çalışabilirsiniz. Oyuna bir kaç çeşitlilik ekleyen 180 farklı görev ve kilidini açabileceğiniz beş gizli karakter mevcuttur.

Şüphesiz ki oyunla ilgili en muhteşem şey göz alıcı grafikleridir. Alto's Adventure, gün-gece döngüsü ve çeşitli hava durumları ile zenginleştirilmiş mükemmel bir estetiğe sahiptir. Android için yapılmış en güzel oyunlardan biri olduğunu söylemek abartı olmaz.

Alto's Adventure sihirli grafikler ile eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir oyun kurgusunu birleştiren, göz alıcı bir oyundur. Müziği ve ses efektleri ayrıca oyuna dalma hissini yaratmaya yeter, bu yüzden oynarken kulaklık takmanızı tavsiye ediyoruz.
Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürümünü gerektirir.

Uptodown X